Ubytování Šumava

Ubytování Šumava

UBYTOVÁNÍ ŠUMAVA

Pokud se chcete nechat hýčkat v kterémkoliv ročním období, tak návštěva Šumavy Vám to plně poskytne. Ubytování na Šumavě je úžasné jak na jaře, kdy můžete objevovat voňavé lesy a louky, v létě pak strávit čas kolem vodní nádrže Lipno, využít lanové centrum nebo navštívit unikátní Stezku v korunách stromů s tobogánem a nedalekou bobovou dráhu, podzim Vás naláká na jedinečné kouzlo a barvy národního parku, kde stojí za to zajít ke známým jezerům Černé a Čertovo, v zimě pro změnu lze využít zamrzlé jezero a jeho velmi dlouhou bruslařskou dráhu.

V zimním období Vám můžeme doporučit ubytování okolo Kvildy, kde se pravidelně měří nejnižší teploty v České republice a je to také ráj pro lyžaře, zejména pro běžkaře. Nachází se zde dlouhé a upravené stopy nejrůznější obtížnosti a Vy můžete objevovat šumavskou pohádkovou krásu.

Jako další místo návštěvy Vám můžeme doporučit ubytování v okolí Špičáku, což je 1205 m vysoká hora na Šumavě, severně od Železné Rudy. Nachází se zde největší zimní středisko na české straně Šumavy s nejprudší sjezdovkou v České republice.

Příjemné ubytování na Šumavě Vám zajistí i Hotel České Žleby, z kterého můžete provést výstup na vrchol Boubín, čtvrtou nejvyšší horu Šumavy, a prozkoumat zimní krásy boubínského pralesa.

 

 

Až si vyberete vhodný datum pobytu, stačí si už jen objednat zájezd u naší agentury.

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.