Ubytování Pec pod Sněžkou

Ubytování Pec pod Sněžkou

UBYTOVÁNÍ PEC POD SNĚŽKOU

Pec pod Sněžkou, to je to pravé místo pro Vaše ubytování a zážitky. K dispozici jsou Vám útulné penziony i komfortní hotely přímo v centru, nebo i na stráních a hřebenech. Lyžařský areál, který se nachází přímo ve městě, tvoří společně SkiResort Černá hora – Pec největší české lyžařské středisko.

Tento resort je vhodný pro jednotlivce i rodiny s dětmi, nabízí různě náročné a dlouhé sjezdovky, které jsou každý večer upravovány, tak aby byly pro Vás co nejsjízdnější. Děti mohou využít služby lyžařských škol, kterou jsou určené ale i pro dospělé jedince. Běžkaři mají možnost využít slavnou Krkonošskou magistrálu, na níž navazuje více než 500 km běžkařských tras a okruhů.

Pec pod Sněžkou nabízí mimo lyžování i spoustu jiných atrakcí. Můžete se například v kočáru či na saních tažených koňmi, relaxovat v krytých bazénech nebo saunách.íž navazuje více než 500 km běžkařských tras a okruhů.

My Vám nabízíme dva čtyřhvězdičkové hotely PECR a HORIZONT. Tyto špičkové hotely nabízí vedle kvalitně vybavených pokojů i široký výběr z wellness a SPA, nebo různé pobytové balíčky, ze kterých si určitě vyberete. 

 

Až si vyberete vhodný datum pobytu, stačí si už jen objednat zájezd u naší agentury.

 

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.