Lyžování v Rakousku

Lyžování v Rakousku

LYŽOVÁNÍ V RAKOUSKU

Lyžování v Rakousku je stále pro více Čechů žádanější, může za to malá vzdálenost rakouských lyžařských středisek a výborná úroveň tamních sjezdovek. Právě malá vzdálenost umožňuje českým lyžařům vyjet za zimními radovánkami třeba jenom na víkend. Pro obyvatele Rakouska je lyžování zcela jistě jejich nejoblíbenější sport, proto komfort sjezdovek bývá všude na jedničku. Podobně jako v Itálii i lyžování v Rakousku je na tom cenově přijatelné, proto poměr cena/kvalita zde platí dokonale. 

Rakouská lyžařská střediska mohou zajistit 100% dostatek sněhu, což u nás v České republice bývá poslední dobou poněkud problém. V Rakousku nabízí i jednu zajímavou možnost zimního sportu a to lyžování na ledovcích, proto je možné zde lyžovat po celý rok.elné, proto poměr cena/kvalita zde platí dokonale.

Lyžování v Rakousku Vám nabídne sjezdovky pro začátečníky, je tu spousta kvalitních lyžařských škol pro děti, pro pokročilý, i pro náročnější sjezdaře, kteří se nebojí výzev.

Přátelská atmosféra je pro Rakušany téměř povinností. Spousta penzionů je postavena ve stylu, aby zapadly do venkovské rodinné atmosféry. Najdete zde i spoustu moderních komfortních hotelů, které jsou připraveny Vám nabídnout ty nejlepší služby.

Až si vyberete vhodný datum pobytu, stačí si už jen objednat zájezd u naší agentury.

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.