Prázdninový dům Vryses

Pokud hledáte klidné a bezvadně vybavené místo pro Vaší dovolenou, pak jste na správném místě. Vítejte v luxusním prázdninovém domu Vryses, který se nachází v krásném prostředí krétské vesničky Vrysos vzálené jen pár desitek minut od letiště ve městě Chania. Tato oblast je známá díky chutným sýrům a jogurtům a Vrysos nabízí kompletní občanskou vybavenost.

Dům je využitelný během celého roku a umožňuje ubytování dvou až šesti osob v prostorných, plně klimatizovaných pokojích. Součástí je ložnice s velkým úložným prostorem, obývací pokoj s pohodnou dřevěnou sedací soupravou a TV. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyně s velkou lednicí a jídelnou. K domu náleží zastřešená terasa, cihlová pec s grilem a velkým kamenným stolem a privátní bazén. Před domem jsou k dispzici 4 parkovací místa.

EXTERIÉR DOMU VRYSES

Dům nabízí ubytování pro dvě až šest osob a je možné ho využívat po celý rok. Díky jeho klidné lokalitě si zde můžete naplno vychutnávat dny odpočinku. V horkých letních dnech může být příjemným osvěžením soukromý bazén a navečer možnost ugrilovat si nějakou dobrou pochoutku, či jen tak sedět na terase a vychutnávat si nádherný pohled na zapadající slunce.

Před domem jsou k dispozici parkovací místa pro čtyři auta. Pokud byste se rozhodli ochutnat domácí speciality, můžete navštívit restauraci, která je od domu vzdálena jen pár minut autem.

 • Samostatně stojící dům
 • Zastřešená terasa
 • Gril a venkovní posezení
 • Privátní bazén
 • Parkovací místa pro 4 vozy
 • Klidná lokalita
 • Občanská vybavenost v obci
 • Restaurace pár minut vozem
 

INTERIÉR DOMU VRYSES

Co se týče vnitřního vybavení prázdninového domu, samozřejmostí je kuchyň s plným vybavením, s jídelnou a k dispozici je velká lednice. Pokoje jsou prostorné, klimatizované, součástí je ložnice s velkým úložným prostorem, obývací pokoj je vybavena pohodlnou dřevěnou sedací soupravou a televizí. K dispozici i wifi připojení.

Najdete zde vše potřebné k prožití super dovolené ve dvojici nebo s rodinkou. Určitě si toto místo zamilujete na první pohled a okouzlí vám natolik, že se sem budete rádi vracet!

 • Klimatizace
 • Televize
 • Jídelna
 • Plně vybavená kuchyň
 • Wifi
 • Obývací pokoj

 

 

Objednat emailem

 

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.