Hotel Hammamet Beach Tunisko

Hotel Hammamet Beach Tunisko

 

Hotel Hammamet Beach v Tunisku

 

Hotel Hammamet Beach se nachází v Tunisku, v letovisku Hammamet. Centrum Hammamet je vzdálené od hotelu asi 6 km a patří k nejznámějším a nejnavštěvovanějším letoviskům v Tunisku. Letovisko Hammamet má výhodnou polohu, díky které můžete navštívit mnoho turistických zajímavostí. Jednou z nich je město Kairouan, kde nejvýznamnější památkou je mešita, která patří k nejvýznamnějším islámským poutním místům. Dále pak Staré město, které bylo zařazeno na seznam Světového dědictví UNESCO.

Dalším cílovým místem může být město Sidi Bou Said, které leží na útesu a nabízí tak ohromující výhled do okolí, na moře a Tuniský záliv. Toto město je často nazýváno modrobílým městem podle hezkých malebných bílých domků s modrými okenicemi, tyčících se na útesu. Tento tříhvězdičkový hotel se skládá z hlavní budovy, kde je umístěná recepce a dále pak z několika bungalovů. Je zde několik restaurací, barů, diskotéka a k dispozici je jak bazén pro dospělé, tak pro děti. Pokoje jsou standardně vybaveny, nechybí zde klimatizace, vlastní koupelna, TV a telefon. Hotel má bohaté sportovní zázemí. Nabízí plážový volejbal, fotbal, tenis a stolní tenis. Dále se zde pořádají animační programy a pro děti je zde připraveno dětské hřiště a miniklub.

 

Pokud vás Hotel Hammamet Beach zaujal a chtěli byste jej navštívit, můžete si zájezd objednat přes naši cestovní agenturu.

 

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.