Lyžařská oblast Stuhleck – Semmering

Lyžařská oblast Stuhleck – Semmering

 

Lyžařská oblast Stuhleck – Semmering

 

Stuhleck a Semmering, jsou dva dobře vybavené lyžařské areály. Jeden z největších a nejnavštěvovanějších lyžařských areálů Stuhleck se nachází ve východním Rakousku a nabízí až 24 km sjezdovek. Součástí je také  snowpark, který je napojen na noční sjezdovku.  Středisko je vybaveno moderním zařízením. Na vrchol se můžete nechat vyvézt 4 - sedačkovými a 6 - sedačkovými lanovkami. Je prvním lyžařským areálem v Rakousku.

Lyžařský areál Semmering je od areálu Stuhleck vzdálený asi 7 km a najdeme zde nejen nejdelší osvětlenou sjezdovku v Evropě ale i bobovou dráhu, které je možné využívat ve dne i v noci. V areálu je půjčovna lyží se ski servisem i lyžařská škola. A je vhodný i pro jednodenní lyžování. Kromě lyžování ve střediscích, můžou návštěvníci této horské oblasti, využít i pohostinnost místních restaurací a bufetů, kde můžete ochutnat tradiční rakouské speciality.

 

Až si vyberete pro vás vhodný datum pobytu, stačí si už jen objednat zájezd u naší agentury.

 

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.