Hotel Velký Meder - Vila Anna Slovensko

Hotel Velký Meder - Vila Anna Slovensko

 

Hotel Velký Meder - Vila Anna na Slovensku

Penzion Villa Anna s celoročním provozem se nachází v obci Veľký Meder na jižním Slovensku. Tento penzion je  nejnavštěvovanější a nejoblíbenější na Slovensku. Penzion disponuje s celkovým počtem 10 pokojů, jak dvoulůžkovými, tak třílůžkovými. Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, televizí, lednicí a jídelním koutem. V každém podlaží je potom umístěná společná kuchyňka, která je plně vybavena. Penzion má zahradu, kde je možno grilovat a posedět s přáteli.  Sportovní zázemí nabízí tenisové hřiště, dětské hřiště, hřiště pro volejbal a fotbal. Dalšími aktivitami jsou cykloturistika, pěší turistika, wellnes. Villa Anna se nachází asi 50 metrů od celoročně provozovaného termálního koupaliště Veľký Meder. Termální koupaliště je vybaveno krytým i venkovním bazénem s tobogány a vířivkami.

Na jižním Slovensku kromě návštěvy Bratislavy, se můžete zabavit i rybařením. Nachází se zde vodní dílo Gabčíkovo a řeka Dunaj. Zdejší přírodní prostředí vybízí k mnoha výletům, ať pěšky či na kole. Rovinatý terén tak ocení jak rodiny s dětmi tak senioři.

 

 

Objednat zájezd můžete ihned přes naši cestovní agenturu.

 

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.