Hotel Creta Mare Řecko

Hotel Creta Mare Řecko

 

Hotel Creta Mare v Řecku

Hotel se nachází v Řecku, na jižním pobřeží Kréty. Hotel nabízí pohodlné ubytování. Všechny pokoje jsou plně vybaveny vším, co byste mohli potřebovat, aby byl Váš pobyt příjemný a relaxační. Pokoje jsou prostorné s nádherným výhledem. Mají vlastní sociální zařízení a balkon s přímým výhledem na moře. Hotel má i studia a rodinné apartmány, takže je schopen uspokojit i nejnáročnější přání klientů.

Creta Mare Hotel leží poblíž krásné přírodní pláže Souda. Souda je zátoka, kde se nachází písečná pláž, přístav a rybářská oblast. Je zde ideální prostředí bez hluku či masové turistiky vhodné pro rodiny s dětmi. Hotel se nachází v těsné blízkosti vesnice Plakias.  Plakias  je vesnicí se spoustou restaurací, kaváren, nákupních center. Oblast je velmi aktivní a živá. Plakias je magické místo s bohatou historií, krásnou přírodou a rovněž bohaté na sportovní aktivity. Nachází jen pár metrů od pláže a dominantou je zde obrovská vápencová skála Paligremnos na východním konci zálivu, vysoká až 80 metrů, která láká všechny milovníky výšek. Lze si zde užít i vodních sportů na našich letních plážích, pro windsurfing a plachtění.

 Pokud chcete navštívit letovisko z oblasti Řecka a zaujal vás tento komfortně zařízený hotel, stačí si už jen vybrat vhodný termín pro vaši dovolenou a objednat zájezd přes naši cestovní agenturu.

 

 

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.