Ubytování Špindlerův Mlýn

Ubytování Špindlerův Mlýn

UBYTOVÁNÍ ŠPINDLERŮV MLÝN

Špindlerův mlýn, nejznámější horské středisko v České republice, to je pro Vás to pravé místo z hlediska ubytování a strávení dovolené. Špindlerův mlýn nabízí obrovskou škálu ubytování, od horských chat, penzionů, apartmánů až po luxusní wellness hotely.

Toto místo je nejenom známé pro všechny druhy zimních sportů (sjezdové lyžování, běžkařské lyžování, snowboarding,..), ale i pro vysokohorskou turistiku (výstup na Sněžku přímo z města).

Zimní sezóna zde nabízí opravdu nepřeberné množství aktivit. Využít můžete několika vrcholů. Nejznámějším z nich je Svatý Petr, nabízí sjezdovky opravdu pro každého, pro začátečníky i zkušené lyžaře. Dalším horou je Hromovka, určená svou délkou spíše pro zkušenější lyžaře, zajímavostí zde je jedno z nejdelších večerních lyžování. Za zmínku rozhodně stojí i vrchol Medvědín, který je označován za nejvyšší ve skiareálu. Dalšími sjezdovkami nacházejícími se v lyžařském středisku jsou Horní Mísečky a Labská, právě Labská je určená spíše pro rodiny s dětmi.

Ubytování ve Špindlerově mlýně Vám nabízí nejenom lyžování, užít si můžete i relaxaci v místním aquaparku, wellness, saunování a nebo se odreagovat například na bowlingu.

 

 

Až si vyberete vhodný datum pobytu, stačí si už jen objednat zájezd u naší agentury.

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.