Dovolená Španělsko - Španělsko ostrovy - Baleáry - Formentera 2015

Detail destinace

Formentera Španělsko - transparent

Nabízíme 2 ubytovacích kapacit za cenu 24 990 Kč - 28 990 Kč.

Počasí:

Dnes Počasí v Formentera - transparent 25° C Zítra Počasí v Formentera - transparent 24 - 25° C21.9. Počasí v Formentera - transparent 24 - 25° C
22.9. Počasí v Formentera - transparent 25 - 25° C23.9. Počasí v Formentera - transparent 25 - 25° C24.9. Počasí v Formentera - transparent 25 - 26° C
25.9. Počasí v Formentera - transparent 25 - 26° C26.9. Počasí v Formentera - transparent 25 - 25° C27.9. Počasí v Formentera - transparent 23 - 25° C
Weather forecast from Yr, delivered by the Norwegian Meteorological Institute and the NRK
Vyhledávání zájezdu
Výsledky hledání
Hodnocení:
5,1 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 24 990 Kč
Insotel Formentera Playa
LM
Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.9.2018 8 dní Polopenze leteckyleteckyPraha 24 990 Kč LM Detail
 21.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 28 990 Kč LM Detail
Hodnocení:
4,4 / 6 Hodnocení podle Holidaycheck
již od 27 990 Kč
Insotel Club Maryland
LM
Datum Délka Strava Doprava Cena
 21.9.2018 8 dní All inclusive leteckyleteckyPraha 27 990 Kč LM Detail

další nabídky >

Měna a kde nejlépe směnit: 

Měnou je Euro.

Kurz je každý den aktualizován na stránkách ČNB: http://www.cnb.cz/cs/index.html

Kde nejlépe směnit

Banky jsou otevřeny od pondělí do pátku mezi 8:30 a 14:00. Směnárny jsou označeny slovem „Cambio“ a ke směně bude třeba doložit průkaz totožnosti - pas či občanský průkaz. Měnu vymění i v některých hotelech, stejně jako ve směnárně za malý poplatek.

Bankomaty jsou dostupné 24h a za výběr se účtuje malý procentuální poplatek. Přijímány jsou běžné typy platebních i kreditních karet: VISA, Mastercard, Eurocard, Diners Club, American Express.

Nutné doklady a vízum:

Pro vstup na území stačí občanům ČR pouze občanský průkaz nebo platný pas.

Pro řízení auta či jiných dopravních prostředků postačí platný řidičský průkaz vydaný v ČR nebo mezinárodní řidičský průkaz, minimální věk řízení auta je ale 21 let. Dále samozřejmě technický průkaz a zelenou kartu. Na dálnicích je jako v ČR nutné mít dálniční známku.

Bezvízový vstup

Délka cesty na ostrov Formentera:

Formentera je dostupná z Ibizy lodí, letiště se na ostrově nenachází. Cesta trvá různě, od 25 do 50 minut a trajekty vyjíždí z hlavního města Ibizy každou půlhodinu.

Časový posun: Středoevropské = nedochází k posunu

Časové pásmo je shodné s Českou republikou, včetně zimního a letního času. (UTC; GMT+1, letní čas GMT+2)

Zdraví:

Očkování:  žádné speciální očkování nejsou nutná

Lékařská péče: Majitelé průkazu Evropského zdravotního pojištění mají po celém území EU zajištěno nutné bezplatné ošetření. Je doporučeno uchovat stvrzenky či doklady o případné platbě jakékoliv péče na místě pro pozdější proplacení pojišťovnou. Je doporučeno mít sjednané cestovní pojištění na celou dobu pobytu.

Lékárny: Lékárny jsou označeny zelenobílým křížem a bývají otevřeny od 9:00 do 13:30 a od 16:30 do 20:00.

Nemoci v destinaci
Formentera se nevyznačuje výskytem žádných netradičních nemocí.

Elektrické napětí: 220 V / 50 Hz, typ používaných zásuvek je shodný s ČR.

Voda: Voda je zdravotně nezávadná, pro její chuť je ale doporučeno pít vodu balenou 

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.