Cestovní agentura Jihlava AC TOUR - o nás

Cestovní agentura Jihlava AC TOUR - o nás

O nás

Od roku 1992 patříme mezi cestovní kanceláře a agentury, které se svojí dlouholetou prací v oblasti cestovního ruchu snaží o co nejkvalitnější poskytování služeb a maximální servis.

Nejsme zastánci stylu práce ,, podávání katalogů přes pult,,.Pokud máte alespoň základní představu o Vaší cílové zemi, způsobu dopravy, formy stravování, požadavcích na kvalitu ubytování a cenovém stropu, jsme připraveni Vám doporučit jednotlivé lokality a ubytovací kapacity. V dnešní době jsme všichni zahlceni nespočetným množstvím úředních formulářů ze všech možných institucí, které nás velice vyčerpávají a okrádají nás o čas. I proto je naším cílem Vás co nejméně zatěžovat opakovaným docházením do naší kanceláře a vyřizováním nezbytných cestovních formalit.Není-li Vaší povinností, vyplývající z předpisů našich nebo zahraničních zákonů,vyřizovat tyto formality osobně, jsme připraveni Vám je zajistit. Několikrát ročně se účastníme rozličných studijních cest do destinací, které se stávají i Vašim cílem.Díky nim jsme připraveni Vám nejen poradit s výběrem, ale i podat kompletní informace o dané zemi. Pouze naše vlastní zkušenost nám dává jistotu, že Vás informujeme pravdivě a profesionálně. V případě, že osobní zkušenosti nemáme, rádi Vám poradíme dostupnou literaturu, případně zprostředkujeme rozhovor s kolegy, kteří zemi navštívili a ochotně Vám vše vysvětlí.

Za 24 let působnosti na českém trhu jsme si vydobyli určité renomé. Věříme, že dobré.

Náš profesionální přístup a znalost destinace + Vaše volba = Vaše skvělá dovolená!

Od roku 2007 jsme oficiálním akreditovaným partnerem CK Neckermann pro Jihlavu- Neckermann- partner. Dále spolupracujeme s následujícími CK, jejichž zájezdy prodáváme za stejné ceny- Akvila Travel, Adrialand, Adventura, Ancora, Amerika Tours, Alex, Alexandria, Aquarius adriatic, Atis, Atlantika, Autoturist, Azur Reizen, Azzurro, Blue Sky, Blue Style, Brenna,Best Reisen CZ, Bon Ton, Canaria travel, Consultour, Čebus Brno, Čedok, České Kormidlo, Daen International, Daniela travel, Emma, ESO travel, Eurotime, Exim tours, Fede, Firo tour, For-line tour, Four Season Travel, Geos CK, Globtour, Greece-tours, Happyland, Hellas tour, Hydrotour, Hungariatour, Ideal-Tour Praha, Inex, Kellner travel, Kovotour Plus, Komfort, Liberty International, Marine Tour, Maxi Reisen, Mayer Crocus, Medina Tours, Mile, Myplanet, Natour, Neckermann, Neckermann- eurovíkendy, Nev-Dama, Nomád, Osvěta, Periscope Skandinávie, Petra Tour, CK Poznání, Rialto, Rudolf Reisen,Sardegna travel, Siam travel international, Slan tour, Snail travel,Tempo tours, Time travel, Travel 2002, Travel club ČSAD Tišnov,Ulysses T.R.U.S.T., Viamare, Victoria, Vítkovice tours, VOMA, Venus Trade and Tours, VTT do stovek zemí - Turecka, Řecka, Španělska, Egypta, Tunisu, Chorvatska, Itálie, Francie, Spojených arabských emirátů, Bulharska, Thajska, Vietnamu, na Seychely, Mauricius, do Keni, na Floridu atd.